Linuo Turkey

.

Linuo Gropu - Kurumsal Tanıtım

Linuo Group'un genel merkezi Jinan, Shandong eyaletinde, P.R. Çin.

1994 yılında Linuo Group, kaynaklarla dolu ve çok sayıda yetenekli kişiye ev sahipliği yapan bir yerde kuruldu. Bu eyalet, Tai Dağı, Sarı Nehir ve Konfüçyüs'te sembolize edilen geleneksel kültürüyle gurur duymaktadır. Bu da Linuo Group ve çalışanlarına girişimci rüyasını gerçekleştirmeleri için ilham verdi. Linuo Grubu cam devreye girer bir fırın ve büyük bir teknoloji haline iki üretim hatları ve yenilik odaklı iş grubuna, Tüm, güneş / PV, ilaç / sağlık ve kimyasallar ile küçük cam üreticisinden kendisini geliştirmiştir.

Linuo Grubu Linuo Solar sırasıyla bulunduğu Linuo Ritter, Linuo Güneş PV, Linuo Gücü, Hongjitang Pharmaceuticals, Hongjitang Ejiao, Linuo Pharmaceuticals, Keyuan Pharmaceuticals, Linuo Teknik Glass, İkiz Kaplanlar Kaplama ve Wuhan youji olan on yan grupları vardır Şanghay'da Jinan Teknoloji Parkı, Wuhan Linuo Kimya Endüstrisi Park, Jinan Linuo Cam Sanayi Parkı, Linuo Kimya ve Jinan İlaç Endüstrisi Parkı ve Linuo Sanayi Parkı. Üç şirket, Linuo Teknik Cam, Keyuan İlaç ve Hongjitang İlaç, Çin'de stok listelenen şirketler. Linuo Grubu'nun ABD, Avrupa, Orta Doğu, Avustralya ve Hindistan'da şubeleri veya fabrikaları bulunmaktadır. Ürünleri Çin'in her yerinde ve dünyada 100'den fazla ülke ve bölgede satılmaktadır. 2017'de 28 üretim yerinde 8000'den fazla çalışan ve 50'den fazla lokasyonda 2'den fazla Bio elde edilmiştir. Euro.


Linuo Group, inovasyon odaklı ve teknoloji odaklı bir gelişmeyi teşvik eder, ekipman yükseltme ve platform yapımını hızlandırır. Şimdiye kadar, Linuo Grubu 11 Ulusal Yüksek Teknoloji İşletmeleri, 26 Bilim ve Teknoloji İnovasyon Platformları (6 ulusal platform dahil) ve 4 Doktora Sonrası Araştırma Programı bulunmaktadır. Linuo, 60 ulusal endüstri standardının hazırlanmasına öncülük etmiştir. Böylece, Birinci Sınıf Ulusal Ödülü ve Bilim ve Teknoloji İlerlemesi için İkinci Ulusal Ödülü dahil olmak üzere toplamda 685 patent aldı. Ayrıca, Linuo, Çin'deki Torch Programında ve 863 Programında 20 büyük proje üstlenmiştir.

    

Kurulduğu günden bu yana Linuo, ülkeye sanayi ve mükemmellik ile hizmet etmenin kurumsal ruhuyla ve tüm insanlara hizmet etmenin ve fayda sağlamanın kurumsal amacına bağlı kalmıştır. Linuo Group, güneş enerjisi ve sağlık sektörlerindeki ürün ve hizmetlerinin yanı sıra, deprem yardım çalışmalarına ve Umut Projesi'ne, kurduğu eğitim yardım programlarına ve diğer yardım çalışmalarına da katkıda bulunmuştur. Bütün bunlar şirketin sosyal sorumluluğunu gösterdi ve hükümet tarafından ve hayatın her kesiminden insanlar tarafından şereflendirildi ve övüldü. Linuo Grubu 160'ın üzerinde ulusal ve il ödülünü kazandı ve eyalet ve il liderleri tarafından çeşitli ziyaretler aldı. Halen Linuo Group, Akıllı Üretim, varlık güvencesi, piyasa küreselleşmesi ve değer maksimizasyonu olmak üzere Dört Yeni Modernizasyon stratejisini uyguluyor ve daha iyi bir gelecek için sizinle birlikte çalışıyor.